START    >   AKTUALNOŚCI

Wycieczka do Rzeszowa klas czwartych.

wycieczki
date_range 2018.09.26
Zasięg:   import_contacts  414
 

26 września bieżącego roku po wcześniejszym załatwieniu spraw "formalnych",  klasy czwarte  z wychowawcami Panią  Małgorzatą Lasocińską-Zając, Panią Bożeną Gergont oraz z Panią Elżbietą Pawlos wyjechaly do „Kręgielni KULA” w Rzeszowie.

Jest to  profesjonalna kręgielnia, przystosowana zarówno do gry rekreacyjnej ,jak również do przeprowadzania profesjonalnych zawodów.

Głównym  założeniem wycieczki było poznanie  przez wychowawców nowej, dotychczas nieznanej grupy  większości  uczniów  oraz zaproponowanie alternatywej formy spędzania czasu wolnego. 

Gra w kręgle  uczy dyscypliny oraz koncentracji. Wychowankowie mogli nauczyć się zasad gry opartych na uczciwej rywalizacji, oraz  doskonalić umiejętności związane z osiąganiem celu.

Nasi uczniowie  mieli do dyspozycji 12 torów dzięki czemu mogli zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji. Niektórzy  mogli pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami dzięki czemu wzmocnili swoje poczucie wartości i  zaszczepili w sobie chęć powrotu na kręgielnię z rodzicami.

 

Następnym punktem wycieczki był seans  filmowy w kinie''Helios". Zaproponowałyśmy  dzieciom  film pt''Bialy Kieł'' chciałyśmy , aby dzieci zapamiętały   jak    Biały Kieł   dorasta wśród nowych przyjaciól  i uczy się współpracy z innymi psami jak również  członkami wspólnoty. 

Wiemy ,że  nasi wychowankowie wchodzą  w nowy etap szkolny w swoim zyciu i  pragniemy  jako wychowawcy tak kierować ich edukacją  aby  potrafili znależć najlepsze  rozwiazanie z kazdej nowej sytuacji ,jaka  ich w  spotka.

W drodze powrotnej wszyscy byli podekscytowani i wymieniali się przeżyciami  i refleksjami związanymi z atrakcjami ,jakie  nas spotkały.

Pełni wrażeń i w doskonałych nastrojach powróciliśmy do szkoły  około godziny 15.30 ,gdzie czekała nas kolejna atrakcja w tym dniu -dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka.

Pełna relacja zdjęciowa w naszej galerii.

 

Przeglądaj inne teksty

2019.05.24
szkolne wieści
ZAGŁOSUJ NA PROJEKT Z NISKA W KONKURSIE MODERNIZACJA ROKU
czytaj >>
2019.05.22
wycieczki
Wycieczka do Magicznych Ogrodów
czytaj >>
2019.05.16
szkolne wieści
SPOTKANIE Z LEKARZEM- PANEM HUBERTEM LISOWSKIM
czytaj >>
2019.05.15
sport
Rejonowe Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej
czytaj >>
2019.05.14
konkursy
XII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY MAŁY MATEMATYK
czytaj >>
2019.05.10
konkursy
Sukces naszych uczennic w Gminnym Konkursie Ortograficznym
czytaj >>
2019.05.06
konkursy
Szkolny Konkurs Matematyczny
czytaj >>
2019.04.27
KMO
EarthKam Mission 66 - efektowne zdjęcia Ziemi
czytaj >>
2019.04.27
konkursy
POWIATOWA „SÓWKA MĄDRA GŁÓWKA”
czytaj >>
2019.04.26
wycieczki
Wycieczka klas drugich do JEDNOSTKI WOJSKOWEJ W NISKU
czytaj >>
12345678910...

Przydatne odnośniki